VELIKI BODOVI ZA OK KITRO PRIJE JEDNOMJESEČNE PAUZE

objavljeno: | 19. 12. 2017. | 9.16
Foto

Jedanaesto kolo odbojkaške Superlige obilježio je dvoboj starih rivala Kitro Varaždina i Međimurje Centrometala odigran 16. 12. 2017., u varaždinskoj Areni.

Iako su domaćini krenuli lošije gubivši 2:0 u setovima, ipak su uspjeli koncentriranom igrom uzeti sljedeća tri, upisavši vrijedne bodove prije jednomjesečne pauze u najvišem razredu domaće odbojke.

Do druge ovosezonske pobjede Varaždinci su došli rezultatom 3:2 (17:25, 19:25, 25:20, 26:24, 15:11).

Treba napomenuti da je ovo ujedno i prva pobjeda za novog trenera Tomu Pauna, koji je u prošlom kolu preuzeo momčad nakon što je porazom u 9. kolu na domaćem terenu protiv Rijeke smijenjen dosadašnji trener ekipe Josip Klein.

"Moram pohvaliti sve momke za veliki povratak u utakmicu s našim susjedima OK Centrometalom nakon što smo otvorili utakmicu s izgubljena dva seta. Vjerojatno je malo ljudi vjerovalo u pobjedu i to je razlog više za veliko zadovoljstvo nakon pobjede. Svi momci su odradili odlično u naredna tri seta i zasluženo smo pobijedili. Svi su disali kao ekipa i nije nas zaustavila ni ozljeda Mateja Oreškovića, kojega je uspješno zamijenio Haris Kurtović,na ćelu s Jošićem, Siličem, Žganecom, I.Oreškovićem, Somođjijem, Nevžalom te odličnim reakcijama kad su ulazili s klupe, Jurena, Kurtovića. Isto tako pohvale za Čilaša, Stanića, Miklošića i Trupkovića, koji su cijelo vrijeme bili podrška i spremni za ulazak u igru. Ova pobjeda će nam dati dodatnu snagu da radimo i treniramo još više te se pokušamo pripremiti na najbolji mogući način za drugi dio sezone." – Izjavio je trener Tomo Paun