Mladost gubila, pa se spasila od poraza

objavljeno: | 6. 2. 2018. | 12.50

Kaštelanski odbojkaši iz Rijeke su se vratili s pobjedom, ali i s jednim bodom manje nakon što su u petom setu uspješno nadoknadili dva seta razlike.

Pravu mušku utakmicu odigrali su odbojkaši Rijeke i Mladosti. Prije desetak dana obje ekipe uživali su u nadmetanju u finalu kupa, a sada su u prvenstvu odigrali sjajan revanš. Ulog nije bio malen jer se ovisno o ishodu utakmice prenose bodovi u drugi krug. Odbojkaši Mladosti došli su do pobjede, ali ipak ne kako su htjeli. Naime, Riječani su nakon tri četvrtine sata imali 2:0 u setovima – i to kakvih: 25:13, 25:19! Nakon toga uloge su se zamijenile, na parketu je Mladost bila druga momčad pa je gotovo dva identična seta uzvratila Riječanima i odvela susret u pripetavanje petog seta. Iskusni gosti još jače ulaze u odlučujuću fazu utakmice te s 15:8 zaključuju pitanje pobjednika.

RIJEKA - MLADOST RIBOLA KAŠTELA 2:3 (25:13, 25:19, 16:25, 19:25, 8:15)