Kaštelani uvjerljivo do prve pobjede

objavljeno: | 31. 3. 2017. | 10.59

Odbojkaši Mladosti Ribole Kaštela započeli su obranu naslova pobjedom protiv odbojkaškog kluba Kitro Varaždin u prvoj četvrtfinalnoj utakmici prvenstva Hrvatske. Kaštelani su pobjedili rezultatom 3:0(25:11,25:16,25:20) nakon sat vremena igre. Već u prvom setu se vidjela razlika u kvaliteti između dvije ekipe te Kaštelani ostavljaju Varaždince na samo 11 poena. U drugom setu Kaštelani nastavljaju u istom tempu te ovaj put Varaždinci,kojima je zbog ozljede nedostajalo nekoliko važnih prvotimaca, osvajaju 16 poena. U trećem setu Kaštelani malo posustaju, što borbeni Varaždinci koriste te vode sve to samog kraja seta, kada Kaštelani ubacuju u višu brzinu te ipak odnose pobjedu. Uzvratna utakmica na rasporedu je u Varaždinu u subotu 01.04.2017. godine u 19:00h.