OKM CENTROMETAL - MOK MURSA OSIJEK 2 : 3 (15:25, 25:20, 21:25, 25:23, 7:15)

objavljeno: | 3. 4. 2017. | 11.09

Uzvratni susret četvrtfinala doigravanja igrači Centrometala ostvorili su jako loše. Iako su imali prijem, nikako nisu pronalazili rješenja u napadu. Kao posljedica toga je lagano izgubljen prvi set sa 25:15. Ali tako je bilo u gotovo svim utakmicama u zadnjih mjesec dana kada su redovito gubili prve setove.

Drugi set kreće izjednačeno. Kod 5:4 za Centrometal iz susreta je isključen gostujući trener Meringer nakon što je prešao cijeli teren i verbalno se obratio prvoj sutkinji Kramar-Šandl. U nastavku seta Centrometal je igrao bolje, stalno vodio po pet poena razlika i izjednačio dobivši set 25:20.

Bolje je Centrometal krenuo i u trećem setu i poveo 7:4. No onda je opet uslijedila crna rupa u napadu domaćih i gosti dobivaju prvo šest, pa još četiri poena zaredom. U jednom trenutku je bilo devet prednosti za Mursu, završava 25:21.

Četvrti set prolazio je u stalnom,ali ne prevelikom vodstvu Centrometala. Tako se došlo do 24:21. Smanjili su gosti na 24:23, no onda promašili servis.

Peti ključni set Centrometal je odigrao loše, nije bilo niti koncentracije, pa niti hrabrosti. Gosti na promjeni strana imaju 8:4, završilo je 15:7.

Ovime je skor poravnat na 1:1. Treća odlučujuća utakmica igra se u srijedu u Osijeku. Domaći u tom susretu neće moći računati na svog trenera Meringera zbog isključenja na utakmici u Nedelišću.