RIJEKA U POLUFINALU

objavljeno: | 3. 4. 2017. | 22.09

Uzvratna utakmica između odbojkaša “Rijeke” i “Siska” odvila se slično prvoj utakmici odigranoj u subotu. Riječani su napadali servisima od samoga početka dvoboja. Nakon prvog seta koji je završio 25:15 za goste, domaćini se bude, te ubacuju u višu brzinu. No bez većih komplikacija odbojkaši Velimira Liverića privode i drugi set kraju, te identično odrađuju i posljednji set. Time se uspješno plasiraju u polufinale, gdje ih nakon također dvije pobjede od 3:0 nad Medicinarom očekuje zagrebačka Mladost.

Prva polufinalna utakmica je u subotu, 8.4. u Domu odbojke i biti će njihov 6. međusobni susret ove sezone.