Kaštelani krenuli pobjedom

objavljeno: | 9. 4. 2017. | 18.07

Odbojkaški Mladosti Ribole Kaštela startali su pobjedom polufinalnu seriju protiv MOK Murse Osijek. Premda bez tri važna igrača, Kaštelani su jako ušli u susret te na tehničkom timeout-u rezultat je bio 12:6 za Mladost Ribolu Kaštela. U nastavku seta Kaštelani nastavljaju u istom ritmu te prvi set odlazi uvjerljivo na stranu Kaštelana rezultatom 25:15. U drugom setu gledamo skroz različitu sliku. Odbojkaši Murse ulaze jako dobro u set te na prvi tehnički timeout odlaze s prednošću od 12:10. U nastavku seta odbojkaši Murse ne posustaju te u jednom trenutku vode s 17:13, kada se uspavani Kaštelani bude i preokreću rezultat na 19:18. Tada se igra poen za poen sve do 23:23 kada Mladostaši prikazuju pribranost i uzimaju dva poena za redom za vodstvo od 2:0 u setovima.  U trećem setu gledamo izjednačenu borbu sve do sredine seta kada Kaštelani ubacuju u veću brzinu i uzimaju treći set s rezultatom 25:19, a time i prvu pobjedu u polufinalnoj seriji. Kao što je već napomenuto Kaštelani su igrali bez tri važna igrača. Izvan pogona su zbog ozljeda bili kapetan Corsini, prvi libero Pervan te talentirani Perić, koji ove sezone pokazuje golem napredak u igri. Sada se polufinalna serija premješta u Osijek, a utakmica je na rasporedu u srijedu, 12.04., u 18:00h.