OK KITRO VARAŽDIN - MOK MURSA OSIJEK 3:2

objavljeno: | 6. 11. 2017. | 11.41
Foto

Konačno su i odbojkaši Kitro Varaždina osjetili slast pobjede u Superligi. U maloj dvorani na Dravi, nakon velike i maratonske borbe, uspjeli su svladati Mursu Osijek 3:2, po setovima 28:26, 15:25, 25:20, 23:25 i 15:10.

Više pročitajte ovdje

U prvom setu domaći odbojkaši imali su dosta dobru igru i napad, a unatoč sitnijim greškama uspjeli su ga riješiti u svoju korist. Mursa je u drugom setu s jakim servisima brzo napravila prednost, otišla na veliku i zasluženu razliku pa je rezultat bio brzo izjednačen. U trećem setu Kitro je stabilizirao prijem i uz puno grešaka Osječana rješava ovu dionicu u svoju korist. Međutim u četvrtom Mursa uzvraća, ponajprije sjajnim servisom i odvodi utakmicu u potpunu neizvjesnost petog seta. Brzo su Osječani poveli 3:0 i držali tu razliku do desetog poena kada se Kitro vraća fantastičnim obranama libera Petra Nevžale. Rezultat se okreće na 14:10 za domaće, Mursa radi grešku za greškom i Varaždin osvaja dva boda.

OK KITRO VARAŽDIN - MOK MURSA OSIJEK  3:2 (28:26,15:25,25:20,23:25,15:12)