Mladost pobjedom najavila pohod na trofej

objavljeno: | 21. 1. 2018. | 12.38

Odbojkaši kaštelanske Mladosti slavili su u prvoj utakmici 12. kola Superlige. Gosti su bili bolji od Medicinara s 3:1 te tako na pravi način pokazali da su spremni za finale domaćeg Kupa koji je na rasporedu u nadolazeću srijedu.

Mladost je uspješno položila test kod Medicinara u susretu 12. kola. Neugodni Zagrepčani pružili su dobar otpor, ulovili jedan set, međutim, gosti su kvalitetnijom igrom ipak stigli do zaslužena tri boda. Tek nakon 2:0 u setovima domaćin je podigao razinu igre, pobjegao na nekoliko poena razlike koje su gosti pred kraj seta istopili na samo poen razlike. Za preokret ipak nije bilo mjesta pa je Mladost pitanje pobjednika riješila u sljedećem setu. Agresivnim napadima lako su slomili domaću obranu te pobjegli na nedostižnu prednost koja je kasnije zastala na visokih 25:12.

OK Medicinar – OK Mladost Ribola Kaštela 1:3

(20:25, 18:25, 25:23, 12:25)