Nova pobjeda i tri nova boda za Centrometal

objavljeno: | 20. 10. 2018. | 22.59

Lakše od očekivanog odbojkaši Centrometala došli su do nova tri boda. Nakon samo malo više od sata igra porazili su Rovinj s maksimalnih 3:0.

Gosti su se dobro držali do sredine prvog seta, tad ipak kvalitetniji domaćin odlazi na tri poena prednosti i tu slama goste, završilo je 25:18.

U drugom setu Centrometal je poveo sa četiri poena prednosti., no to je ispustio vlastitim greškama i u jednom trenutku Istrani su vodili 13:11. Nije to potrajalo, opet je Centrometal dominirao i bez većih problema i drugi set dobio s 25:18.

U trećem su Međimurci poveli 13:7 i tu je utakmica bila gotova, završilo je 25:14.

Bila je ovo utakmica dva neravnopravna protivnika, stoga je i teško kod domaćih izdvojiti nekog posebno. Možda ipak Vinceka, koji je usprkos bolesti odigrao dobru utakmicu.

U četvrtom kolu u subotu 27. listopada Centrometal opet dočekuje Rijeku. Utakmica se igra u dvorani NGC Aton u Nedelišću s početkom u 18 sati, ulaz je besplatan. Bit će to pravi test mogućnosti međimurske momčadi. Prije toga Međimurce u utorak čeka gostovanje u Zagrebu kad u sklopu osmine finala Kupa Hrvatske gostuju kod Croatie.

OKM CENTROMETAL  - OK ROVINJ     3 : 0  (25:18, 25:18, 25:14)