Mladostaši opravdali ulogu favorita

objavljeno: | 11. 11. 2018. | 12.21

Tri dana nakon plasmana u polufinale Kupa Hrvatske momčad Centrometala dočekala je trenutno najbolju momčad Hrvatske. Igrači Mladosti opravdali su ulogu favorita i uvjerljivo došli do nova tri boda.

Jako loše su domaći ušli u susret. Prijem domaćih je bio iznimno loš. Gosti su poveli sa 9:1. Sredinom seta Međimurci su počeli parirati Mladostašima, ali prednost je već bila prevelika. Set je završio 18:25.

Mnogo bolje po domaće krenuo je drugi set. Dugo se igrali poen za poen, a tada domaći rade seriju od četiri poena i vode 12:9. Nije potrajalo. U završnicu se ušlo sa 17:19. Nju su bolje odigrali Zagrepčani i sa 25:20 osvojili i drugi set. Tu je slomljen otpor domaćina. Više izmjena u domaćom redovima dovelo je lagano izgubljenog trećeg seta sa 25:8.

Nakon šest odigranih kola Centrometal se sa 6 osvojenih bodova nalazi na šestom mjestu. U sljedećem kolu gostuju u Sisku.

OKM CENTROMETAL  - HAOK MLADOST   0 : 3  (18:25, 20:25, 8:25)