Odbojkaški Rijeke pobijedili Split

objavljeno: | 3. 12. 2018. | 8.53

U zanimljivoj utakmici pred oko stotinjak gledatelja domaći odbojkaši uknjižili su nova tri boda.

Momčad Splita bila je dostojan protivnik u prva dva seta te je namučila domaćine da povedu s 2:0.

U trećem setu Splićani su malo popustili, a domaćin je malo podigao gas te je lako dobio treći set i

nova tri boda.

Na kraju zasluženo slavlje domaćih igrača, predvođeni s odličnim kapetanom Jurišićem i sa svojim vjernim navijačima.

RIJEKA - SPLIT 3:0 (25:21, 25:22, 25:19)

Dvorana mladosti. Gledatelja: 50. Suci: Tajana Kramar Šandl i Tin Vedriš.

RIJEKA: Pavlović, Stanić, Krmpotić, Banko, Janjanin, Jurčević (L), Colnar, Smiljanić (L), Osojnak, Jurišić, Bogdanović, Ličina, Lasić.

SPLIT: Sabljić (L), Ivković, Gudelj, Rnjak, Delić, I. Ćosić, Giljanović, Skočić, F. Ćosić, Zeljković, Marčić.