ODLIČNA ODBOJKAŠKA PREDSTAVA U NEDELIŠĆU

objavljeno: | 3. 12. 2018. | 10.13

Odbojkaši Centrometala kod kuće su dočekali trećeplasiranu Mursu. I odlično su otvorili utakmicu i od početka su poveli značajnom prednošću.

Odlično su blokirali i servirali i sredinom seta vodili 14:5. Takva prednost sačuvana je do kraja seta za 25:17.

Kad je Centrometal poveo u drugom setu 8:4 činilo se da sve ide u smjeru osvajanja tri boda za međimursku momčad. No nije bilo tako. Gosti su zaigrali bolje, proradio im je blok. Odjednom se set okrenuo. Poravnato je kod 18:18, a tada iznimno loša završnica domaćih i 19:25.

U trećem setu dugo su se momčadi izmjenjivale u vodstvu. Bilo je skroz neizvjesno, tako se ušlo i u završnicu. Na kraju je Zelenika s dva prolaza donio set Centrometalu s 25:23.

Četvrti set Mursa je imala prednost. Centrometal je u par navrata došao blizu poravnanja, no pred kraj seta Mursa ima 24:18. Domaći se nisu predavali, nakon servisa Jurasa radili su seriju, došli su i do kontre za 23:24, no nisu uspjeli doći do pobjede.

U petom setu Centrometal je poveo 6:5. Nakon promjene domaći nisu dobro uhvatili četiri uzastopna servisa, od toga dva direktna poena i tu je utakmica riješena. Završilo je 9:15.

OKM CENTROMETAL – MOK MURSA OSIJEK  2 : 3 (25:17, 19:25, 25:23, 22:25, 9:15)