RIJEČANI UZVRATILI CENTROMETALU ZA PORAZ U KUPU

objavljeno: | 17. 12. 2018. | 9.09

Pred nešto više od 66 gledatelja MOK Rijeka uknjižila je nova tri boda i tako je zadržala drugo mjesto.

Domaćini su igrali odlično u prvom setu, kojeg su rutinski pobijedili za 19 minuta.

Od polovice drugog seta gosti su pritisnuli domaćine i došli do rezultata 23:21.Potom je na servis došao Bogdanović i set je dobio domaćin s 25:23.Pored dobrih servisa Bogdanovića domaćini su spojili tri dobra bloka i poveli su sa 2:0

Treći set ponudio je sličnu igru kao drugi, ali su se sada domaćini trgnuli pred kraj seta i završili utakmicu sa 3:0.

Nakon zadnjeg poena klupko radosti domaćina jer su nastavili pozitivni niz u prvenstvu i pozdrav vjernim navijačima koji su ih nagradili  dugotrajnim pljeskom.

MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:13,25:23,25:21)