MLADOSTAŠI PREJAKI ZA CENTROMETAL

objavljeno: | 28. 3. 2019. | 10.12

Odbojkaši Mladosti uvjerljivo su pobijedili i u drugoj utakmici polufinala doigravanja za prvaka Hrvatske.

Centrometal je opet hrabro ušao u utakmicu, poveo sa 4:3. A tada su Mladostaši servisima počeli raditi prednost. Prijem međimurske momčadi nije bio dobar i onemogućavao je bolju igru u napadu. Prvi set završio je 25:12. No domaći su se trudili i gledatelji su burni popratili svaki njihov dobar potez.

Drugi set bilo je sličan, gosti su dominirali servisom, domaći pokušavali uraditi čim više. I ovdje je Centrometal na početku vodio 5:4. Nije potrajalo, završilo je 25:15.

U trećem setu trener Novak priliku za igru dao je i ostalim igračima, pa i najmlađima Vidoviću i Jengiću. Promjene su bile i kod Mladosti. U tom trećem setu Centrometal je skupio opet 12 poena.

Dobro popunjene tribine kraj utakmice dočekale su pjesmom za domaće igrače, te ih time nagradile za odlično odigranu sezonu.

U drugom polufinalnom susretu Mladost Ribola Kaštela bila je uvjerljiva protiv Rijeke i u gostima sa 3:0. Tako će dvije Mladosti opet odlučivati o naslovu prvaka Hrvatske.

OKM CENTROMETAL – HAOK MLADOST    0 : 3  (12, 15, 12)