Kaštelani zasluženo u finalu

objavljeno: | 29. 3. 2019. | 9.11

Odbojkaši Rijeke nisu se uspjeli revanširati Kaštelanima za  subotnji poraz   i ovaj polufinalni  par  doigravanja produžiti na treću utakmicu.

Moramo  odmah reći da je zaslužena pobjeda gostujuće momčadi, koja je imala širu klupu i više raspoloženih pojedinaca.

Domaćini su u prvom setu propustili vodstva od 20:16 i 21:17. Set završio 25:23.

Drugi set domaćin je igrao do 20:19 za goste a onda kao i u prvom setu nekoliko grešaka i ponovno 25:23 za goste.

Treći set započeo je kao i prva dva s vodstvom gostiju od četiri poena. U prva dva seta domaćin se vraćao, ali u trećim izgleda da su se predali. Ipak sredinom trećeg seta malo se bude i  veliku prednost gostiju malo su sustigli i kraj 25:17.

Na kraju utakmice  veliko veselje gostiju  za plasman u finale prvenstva Hrvatske, a isto tako i veliko veselje domaćina  za osvojeno treće mjesto, koje je popraćeno  gromoglasnim pljeskom  oko 450  gledatelja.

Kažimo još jednom, odlična predstava na kraju sezone u Dvorani Mladosti u Rijeci.

MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (23:25,23:25,17:25)