MOK Marsonia čeka na prvu domaću pobjedu

objavljeno: | 28. 10. 2019. | 15.11
Foto

Pred 400 glasnih domaćih navijača, odbojkaši MOK Marsonije nisu uspjeli ostvariti prvu domaću superligašku pobjedu, izgubivši od OK Kitro Varaždina u trećem kolu Superlige.

Utakmica je počela ravnopravno, odmjeravanjem snaga sve do sredine prvog seta kada se Varaždinci kvalitetnim servisima i napadima odvajaju te osvajaju prvi set s 25:19.

Drugi set varaždinski odbojkaši nastavljaju dobrim igrama iz prvog, uz dobre servise i kvalitetne prijeme uvjerljivo osvajaju set 25:12.

MOK Marsonia otvara treći set u izmjenjenom sastavu te nakon velike borbe ga i osvaja rezultatom 31:29.

Očekivalo se da će domaćini, poučeni preokretom iz prošlog kola, kada su Zadrane preokrenuli s 0:2 na 3:2, uspjeti prokrenuti četvrti set u svoju korist, no pad koncentracije i previše grešaka osiguravaju puni plijen za Varaždince.

Od ostalih susreta trećeg kola treba izdvojiti domaće pobjede Rovinja, Medicinara i Murse nakon ruleta petog seta, te uvjerljivu pobjedu Riječana na gostovanju u Splitu.

MOK Marsonia - OK Kitro Varaždin 1:3 (19:25, 12:25, 31:29, 11:25)

OK Rovinj - OK Zadar 3:2 (25:15, 24:26, 25:16, 21:25, 15:12)

OK Medicinar Trnje - OK Sisak 3:2 (25:23, 25:18, 22:25, 22:25, 15:8)

OK Split - MOK Rijeka 0:3 (20:25, 21:25, 14:25)

MOK Mursa - Osijek - OKM Centrometal 3:2 (25:18, 20:25, 17:25, 25:19, 15:13)