Dominantna predstava Centrometala protiv Zadrana

objavljeno: | 25. 11. 2019. | 10.39
Foto

Odbojkaši Centrometala očekivano su došli do punog plijena protiv Zadrana u 7. kolu Superlige, rezultatom 3:0.

Domaćini su odlično ušli u susret, serijom 4:0 i jakim blokom držali goste iz Zadra na distanci. Kod 20:11 došli su do najveće prednosti od devet poena, koju su zadržali do kraja prvog seta. 25:16

U drugom setu isti scenarij, Centrometal dominantom igrom dolazi do visoke prednosti. 25:15

U posljednjem setu Zadrani su uspjeli spasiti pet meč lopti, no posljednja, Antonija Jurasa, završava susret. 27:25

Ovom pobjedom odbojkaši Centrometala probili su se na peto mjesto Superlige, dok su Zadrani zadržali pretposljednju poziciju.

U sljedećem kolu Centrometal gostuje kod Marsonije, dok će Zadar dočekati drugoplasirane Riječane.

Zanimljivo, i u ostalim susretima sedmog kola svi domaćini upisali su uvjerljive 3:0 pobjede.

OK Medicinar Trnje – OK Kitro Varaždin 3:0 (25:22, 25:19, 25:21)

OK Split – OK Rovinj 3:0 (25:22, 25:12, 25:17)

MOK Mursa – Osijek – MOK Marsonia 3:0 (25:17, 32:30, 25:15)

OKM Centrometal – OK Zadar 3:0 (25:16, 25:15, 27:25)

MOK Rijeka – OK Sisak 3:0 (25:22, 25:12, 25:21)