Četvrta superligaška pobjeda za odbojkaše Marsonije

objavljeno: | 2. 12. 2019. | 9.59
Foto

U 8. kolu Superlige, MOK Marsonia ugostija je OKM Centrometal, upisavši 3:2 pobjedu pred 300-tinjak vjernih navijača, dok su odbojkaši Siska velikim preokretom slavili u Varaždinu.

Do svoje čevrte ovosezonske pobjede odbojkaši Marsonije došli su nakon ruleta petog seta, osvojivši prva dva seta, da bi Centrometal poravnao rezultat u sljedeća dva, te potom boljom igrom u petom setu ostvarili veliku pobjedu.

U sljedećem kolu Marsonija gostuje u Rijeci, dok Centrometal dočekuje posljednjeplasirane Rovinjane.

Od ostalih rezultata 8. kola treba izdvojiti gostujuće pobjede Siska, Rijeke, osiječke Murse i Splita, za čije redove je zaigrao proslavljeni hrvatski odbojkaš, Igor Omrčen.

Odbojkaši Siska došli su do hvalevrijedne pobjede u Varaždinu, predvođeni iskusnim Matijom Tepavcem.

Varaždinci su krenuli odlučno i dominantno osvojili prva dva seta, no gosti iz Siska čvrstom obranom i blokom vraćaju susret u egal, te u "lutriji" petog seta dolaze do velikog preokreta.

OK Kitro Varaždin – OK Sisak 2:3 (29:27, 25:18, 22:25, 20:25, 10:15)

OK Zadar – MOK Rijeka 0:3 (12:25, 17:25, 13:25)

MOK Marsonia – OKM Centrometal 3:2 (25:21, 25:23, 14:25, 26:28, 15:13)

OK Rovinj – MOK Mursa – Osijek 1:3 (17:25, 10:25, 25:20, 15:25)

OK Medicinar Trnje – OK Split 0:3 (23:25, 20:25, 20:25)