Uvjerljiva predstava Centrometala kod kuće

objavljeno: | 16. 12. 2019. | 9.36
Foto

Odbojkaši Centrometala i u petoj su domaćoj utakmici stigli do punog plijena, pobijedivši trećeplasiranog Medicinara iz Trnja.

Pred dobro popunjenim tribinama dvorane u Orehovici gosti su otvorili susret sa serijom 5:1, no domaćini se vraćaju na 8:8. Velika borba vodila se za svaki poen, dok Hrvoje Zelenika nije poentirao za 26:24.

U drugom setu odbojkaši Centrometala dolaze do pet poena prednosti sredinom seta te ga osvajaju 25:16.

Posljednji set pripao je domaćinu, kada odbojkaši Medicinara promašuju zadnja dva servisa za konačnih 25:22.

Ovom pobjedom Centrometal je ostao peti na tablici s istim brojem bodova kao Medicinar, a u sljedećem kolu gostuju kod Splita, koji je dolaskom Igora Omrčena na četiri uzastopne pobjede.

Od ostalih rezultata 10. kola treba izdvojiti uvjerljive pobjede Kitro Varaždina, Siska i Rijeke, dok su Splićani došli do pobjede u Osijeku nakon pet setova.

OK Kitro Varaždin – OK Zadar 3:0 (25:17, 25:23, 25:20)

OK Sisak – MOK Marsonia 3:0 (25:15, 25:23, 25:20)

MOK Rijeka – OK Rovinj 3:0 (25:16, 25:12, 25:20)

OKM Centrometal – OK Medicinar Trnje 3:0 (26:24, 25:16, 25:22)

MOK Mursa – Osijek – OK Split 2:3 (19:25, 26:24, 21:25, 25:17, 12:15)