Osiječka Mursa do uvjerljive pobjede u Slavonskom Brodu

objavljeno: | 17. 2. 2020. | 10.45

U 16. kolu Superlige odbojkaši Murse iz Osijeka uvjerljivo su slavili kod Marsonije rezultatom 3:0.

Od samog početka susreta u Slavonskom Brodu igrači gostujućeg trenera Marija Tepperta pokazali su veliku kvalitetu u svim segmentima igre, osvojivši prva dva seta s deset poena prednosti.

U trećem setu odbojkaši Marsonije drže rezultatski priključak do samog kraja, kada Osiječani s dva poena dolaze do konačne pobjede.

Ovom pobjedom osiječki odbojkaši nastavljaju borbu za prvo mjesto sa Riječanima, dok odbojkaši Marsonije ostaju na 8. mjestu tablice.

U sljedećem kolu Osiječani dočekuju odbojkaše Rovinja, dok će Marsonija u goste Centrometalu.

Od ostalih rezultata treba izdvojiti gostujuće pobjede Splita, Centrometala i Rijeke te pobjedu varaždina nad Medicinarom iz Trnja.

OK Kitro Varaždin – OK Medicinar Trnje 3:1 (25:20, 25:19, 24:26, 25:22)

OK Rovinj – OK Split 1:3 (25:21, 21:25, 17:25, 16:25)

MOK Marsonia – MOK Mursa-Osijek 0:3 (15:25, 15:25, 23:25)

OK Zadar – OKM Centrometal 0:3 (20:25, 19:25, 15:25)

OK Sisak – MOK Rijeka 0:3 (17:25, 15:25, 17:25)