U 6. kolu Superlige odbojkaša svi susreti okončani u tri seta

objavljeno: | 6. 11. 2022. | 10.18

Kitro Varaždin je s 3:0 (9, 25, 16) za samo 58 minuta pobijedio Rovinj, a domaći igrač Karlo Jakovac poslije susreta je rekao:

„Na domaćem smo terenu i dalje konkurentni svima, i zasluženo smo pobijedili. Napadali smo servisom i trudili se što manje griješiti.“

Njegov suigrač Rene Mezak još je dodao kratko:

„Pokazali smo odličnu igru kod kuće i nastavili s dobrim partijama, a tu formu želimo zadržati i dalje.“

Medicinar Trnje je kao domaćin poražen od Murse Osijek s 0:3 (13, 24, 12), a zanimljiv je bio drugi set u kojem su domaćini imali priliku za izjednačenjem, jer su imali set loptu kod 24:23, ali tada Osječani serijom 3-0 osvajaju i taj set.

Sisak je u svojoj dvorani nadigrao Zadar istim rezultatom, nakon 75 minuta igre bilo je 3:0 (17, 21, 21).

Split se također nije puno mučio s Marsoniom koja im je došla u goste, bilo je 3:0 (9, 19, 9) nakon 61 minute igre.

I na kraju, Centrometal je s 3:0 (16, 20, 21) pobijedio Rijeku u susretu koji je trajao 77 minuta.

Derbi Mladosti i Ribole Kaštela odgođen je zbog obveza oba kluba u MEVZA ligi.